Jumta segumi

Sadarbībā ar Eiropas vadošajiem ražotājiem piedāvājam plašu jumta un sienas segumu klāstu dažāda veida būvēm, gan dzīvojamiem, gan komerciāliem īpašumiem.

Jumta segumu sortimentā atrodama daudzveidīga produkcija ar dažādiem tehniskajiem parametriem: formām, izmēriem, cenām un krāsu veidiem, kas ļaus atrast piemērotāko risinājumu savu ideju realizācijai.

Ruukki Classic

Jumta profils, kas līdzinās tradicionālajam gludā skārda jumtam. Saglabā savdabīgu loksnes reljefu un tekstūru, kas vienlaikus to padara mūsdienīgu un modernu. Profilam ir pieļaujama neliela viļņošanās, kas raksturīga vēsturiskiem un tradicionāliem gludā skārda jumtiem. Profils piemērots dažādiem arhitektūras stiliem un jumtiem ar nelielu slīpumu. Tas ir izturīgs un viegli kopjams. Materiāli ir pieejami dažādos biezumos un kvalitātes klasēs: 

Classic C  – klasiskā versija ar gludu virsmu

Ckassic D – gluda virsma ar diviem vertikāliem rievojumiem

Classic M – virsma ar mikroviļņu profilu

Classic C, D, M Silence – klasiskā versija ar gludu virsmu un skaņu absorbējošu  izolāciju

Classic Authentic – 0.6 mm biezs segums, kas pieejams gan C (ar gludu virsmu), gan D (ar rievām).

Classic Design C – pieejams trīs platumos – 271 mm, 355 mm un 475 mm, kas ļauj realizēt neierobežotus lineārus jumta un fasādes rakstus. Dažāda platuma loksnes var viegli kombinēt savā starpā, lai izveidotu unikālu, uzmanību piesaistošu ēkas stilu.

Classic Authentic Silence – 0.6 mm biezs segums, kas pieejams gan C (ar gludu virsmu), gan D (ar rievām) un skaņu absorbējošu izolāciju.

Classic NextGen – 0.6 mm biezs segums ar iestrādātu garenšuves blīvējumu un skaņas absorbējošu izolāciju.

Ruukki Valcprofils

Valcprofils ir tērauda loksnes, kas paredzētas tradicionālā “falcētā” skārda jumta veidošanai. Pateicoties valcēto lokšņu stingrībai un ilgmūžībai, kā arī drošajiem un ūdensnecaurlaidīgajiem šuvju savienojumiem, valcprofils ir piemērots dažādas sarežģītības, kā arī ļoti lēzeniem jumtiem, pat no 5 grādu slīpuma.

Segumam ir matēta virsma un ļoti laba noturībā pret skrāpējumiem un ultravioleto staru gaismu. Tas lieliski iederēsies gan kultūrvēsturiskā vidē, gan modernā arhitektūrā.

Ruukki Monterrey

Tradicionāls dakstiņveida metāla jumta seguma dizains, kas padara Monterrey par vienu no populārākajiem jumta profiliem.

Monterrey – 0,5 mm biezs segums ar gludu pārklājumu

Monterrey Eco – 0,45 mm biezs segums ar gludu pārklājumu

Monterrey FEB forma – 0,5 mm biezs segums ar augstas kvalitātes matētu pārklājumu.

Trapecveida profili

Profils T20

Profils ar taisnām vertikālām līnijām, kas piemērots visdažādākajām ēkām – gan dzīvojamajām mājām, gan saimniecības ēkām, gan dažādām lauksaimniecības un komerciāla rakstura būvēm. Pateicoties līnijām un stingrajai formai, izskatās eleganti un ir viegli montējami. Piemēroti ne tikai jaunām ēkām, bet arī renovācijā viegli montēt uz esošām spārēm. Piemērots arī sienām

Profils T45

Tā pat kā T20, arī profils T45 ir risinājums plaša spektra ēkām ar stingru stilu un taisnām līnijām. 

Ruukki T45 profilam ir augstāki viļņi, kas padara to stingrāku. Pateicoties augstajiem viļņiem, to  var uzstādīt uz jumtiem ar mazu slīpumu, sākot no 8 grādiem. Profils ir piemērots gan sienām, gan jumtiem.

T20 un T45 seguma materiāls ir 0,5 mm biezs, pieejams gan ar matētu, gan ar gludu pārklājumu, kā arī dažādās kvalitātes klasēs. Abu veidu segumus iespējams pasūtīt ar antikondensāta slāni DRIPSTOP, ar kura palīdzību kondensāts caur ventilācijas kanāliem tiek izvadīts ārpus ēkas.

Ruukki Finnera

Dakstiņveida tērauda jumta profils, kas tiek ražots nelielās loksnēs, tādejādi padarot vienkāršotu gan iegādes procesu, gan montāžu. Ļoti izturīgs un praktisks jumta profils, priekšējais malas dubultais locījums palielina izturību pret laikapstākļu ietekmi

Seguma biezums ir 0,5 mm, ar pusmatētu pārklājumu.

Ruukki FRIGGE

Dakstiņveida modulārs jumta segums, kas piešķir mājai vienkāršu un interesantu dizainu. Tiek ražots nelielās loksnēs, tādēļ to ērti pasūtīt un transportēt, kā arī viegli montēt.

Pateicoties lokšņu simetriskai formai, montāža ir iespējama jebkurā virzienā: no labās uz kreiso, no kreisās uz labo, no augšas uz leju, vai lejas uz augšu. Īpašais iespiedums profila priekšējā daļā palīdz fiksēt loksni vienu pret otru un padara precīzāku skrūvju pieskrūvēšanu lokšņu pārlaiduma vietās

Seguma biezums ir 0,5 mm, ar pusmatētu pārklājumu.

Ruukki Hyygge

Plakans modulārs jumts, inovatīvs jumta segums, kas ar savu vienkāršo un eleganto formu lieliski atbilst mūsdienu arhitektūras tendencēm.

Speciāli izstrādāta, oriģināla &quot:click&quot: savienojumu sistēma nodrošina lielisku jumta estētiku, hermētiskumu un izturību. Ruukki Hyygge kopā ar īpaši izstrādātiem jumta drošības un ventilācijas produktiem ir pilnīgs jumta risinājums.

Augsta kvalitāte – 0,6 mm biezās loksnes ir pārklātas ar pusmatētu pārklājumu, kas ir ļoti izturīgs pret skrāpējumiem un UV starojumu

This will close in 0 seconds