Dūmvadi

Jebkura apkures veida  – katla, plīts, krāsns, vai kamīna pareiza darbība ir atkarīga arī no dūmvada, kuram tie ir pievienoti. Dūmvada funkcija ir izvadīt dūmgāzes, vienlaicīgi veicinot svaiga gaisa pieplūdi degšanas procesam. Tāpēc ļoti svarīga ir pareiza dūmvada un ar to saistītu elementu izvēle.

Mūsu sortimentā atradīsi augstas kvalitātes melnā tērauda “DARCO” dūmvada elementus krāšņu, kamīnu, granulu katlu un cietā kurināmā iekārtu savienošanai ar skursteni. Piedāvājuma klāstā ir dažāda diametra un garuma caurules, līkumi, šīberi, t veida savienojumi, kondensāta trauki, savienojumi ar keramisko skursteni, un dekoratīvie gredzeni, kas palīdzēs nosegt tukšās joslas pieslēguma vietā.

Dūmvada elementi ir izgatavoti no izturīga 1,5 un 2 mm bieza tērauda.

Pieejamie izmēri: D80, D100, D120, D130, D150, D160, D180, D200.

Izgatavojam arī nerūsējošā tērauda skursteņa čaulu sistēmas, ko plaši izmanto mūrēto skursteņu kanālu renovēšanā, ar mērķi uzlabot vilkmi, kā arī novērst dūmu un sodrēju iekļūšanu sienu porās un plaisās, kas radušās ekspluatācijas un dažādu laikapstākļu ietekmē. Tā pat skursteņa čaulas gludā virsma samazinās sodrēju uzkrāšanos un atvieglos kondensāta izkļūšanu. Līdz ar to dūmvads tik ātri neaizaugs un būs vieglāk iztīrāms.

Skursteņa čaulas izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, dažādos standarta, nestandarta izmēros un formās (apaļas, kantainas un elipses formas).

Bez skursteņa čaulām piedāvājam arī izolēto dūmvadu un to elementu ražošanu. Izolētā dūmvada galvenā priekšrocība ir spēja uzturēt pietiekamu temperatūru, nodrošinot labu un nepārtrauktu vilkmi. Tā pat vienmērīgā temperatūras plūsma visa stāvvada garumā, neļaujot atdzist dūmiem, ievērojami samazinās kondensāta un sodrēju veidošanos.

Izolētos dūmvadus piedāvājam ar nerūsējošā tērauda ārējo apvalku un 50 mm biezu izolāciju. Varam piedāvāt nestandarta risinājumus gan izmēru, gan formu ziņā.

This will close in 0 seconds